Kovový šrot

Pro naše zákazníky zajišťujeme služby v oblasti výkupu, svozu a likvidace kovového šrotu. Na našich provozovnách jsou pro Vás připraveni proškolení zaměstnanci, kteří Vám vyjdou maximálně vstříc. Váš kovový šrot roztřídí dle druhu, kvality a vystaví Vám potvrzení o jednotlivých druzích, které Vám budou zaplaceny. Naši zaměstnanci přísně dbají na dodržování ekologických zásad a proto přijímaný kovový šrot podrobí kontrole, zda v případě přejímky nemůže dojít k možné újmě na životním prostředí.

V případě větších množství dodávaného kovového šrotu zajistíme odvoz vlastními prostředky nebo přistavení kontejneru.

Pokud bude potřeba kovový šrot demontovat nebo se jedná o rozměrnější zařízení, jsme připraveni materiál dělit pomocí pálící soupravy nebo plazmového hořáku.

Aktuální ceny za kovový odpad naleznete v sekci "ceník"

Barevné kovy

V této oblasti zajišťujeme služby výkupu barevných kovů v maximálně možných cenách. V případě nejasností Vámi dodávaného materiálu jsme schopni zajistit chemickou analýzu přímo na provozovnách. Tuto službu je potřeba si objednat předem na dané provozovně.

V případě větších množství dodávaných barevných kovů zajistíme odvoz vlastními prostředky nebo přistavení kontejneru.

Aktuální ceny za barevné kovy naleznete v sekci "ceník"

Autovraky

Nově jsme pro Vás v Břeclavi zřídili místo ekologické likvidace autovraků. Na počkání Vám zdarma vystavíme doklad o ekologické likvidaci. 

Papír

Pro naše zákazníky jsme zavedli možnost výkupu papírových odpadů. Je možné vykoupit papír smíšený a to noviny, časopisy, letáky, potištěný papír, knihy bez pevných desek apod., a samozřejmě i papírovou lepenku. Papírové odpady musí být neznečištěné, suché a nesmí obsahovat mastný papír, kovy, kopírovací papír a jiné nečistoty. 

V oblasti recyklace papírových odpadů patří Česká republika mezi nejlepší v Evropě. Za posledních 15 let vzrostl podíl sběru papíru z 43 na 68%. 

Aktuální ceny za papírový odpad naleznete v sekci "ceník"

Zpětný odběr

Letos jsme pro Vás připravili možnost zpětného odběru elektrozařízení, autobaterií, monočlánků, osvětlovacích zařízení na našich provozovnách.

Autobaterie

Provádíme výkup baterií formou zpětného odběru a to v hotovosti na obou našich provozovnách. Baterie musím s obsahem olova (Pb) a nesmí se jednat o trakční baterie, gelové baterie apod.

Aktuální ceny za baterie naleznete v sekci "ceník"

Elektrozařízení

V případě, že budete potřebovat ekologicky zlikvidovat jakékoliv elektrozařízení, jako např. lednici, mrazák, televizor, monitor, brusku, vrtačku, rychlovarnou konvici, monočlánky apod., jsou pro Vás na našich provozovnách připraveny sběrné místa a koše, kde můžete toto elektrozařízení bezplatně uložit.

Osvětlovací technika

U nás je možné bezplatně a ekologicky zlikvidovat jak světelné zdroje, do kterých patří lineární zářivky, kompaktní zářivky (úsporné zářivky), výbojky, LED žárovky a dokonce i průmyslová svítidla.

Do zpětného odběru nepatří běžné, reflektorové a halogenové žárovky, ty je možné je vyhodit do směsného odpadu. Neobsahují nebezpečné látky, tudíž nepředstavují ekologické riziko.

Průmyslová svítidla podléhají zpětnému odběru a jakékoliv jiné zacházení, jako repase nebo rozebírání a částečný prodej dílů do sběrných surovin je v rozporu se Zákonem o odpadech.

Ostatní odpady

Nabízíme likvidace ostatních odpadů, například suť, azbest, komunální odpady, velkoobjemové odpady, dřevo, atd. Seznam odpadů se kterými nakládáme, je uveden v seznamu v sekci "Ke stažení"

Kontejnery

Pronájem a přistavení kontejnerů na odpad

3m3 až 36m3

Sídlo společnosti

SH ŠROT spol. s r.o.

 • Na Hrůdách 3363, 690 02 Břeclav
 • IČ: 262 44 039
  DIČ: CZ 262 44 039
 • +420 519 331 100
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Provozovna

Břeclav

 • Po-Pá 7:00-11:00, 11:30-15:30
  So 7:00-12:00
Provozovna

Mikulov

 • Po-Pá 7:00-11:00, 11:30-15:30
  So 8:00-12:00